.

.

Лажијте го женскиот долг плетен палто

Лажијте го женскиот долг плетен палто

DEN 2.33
Износ

Дали сте го барале тоа парче што мора да го има? Оној што го става совршен допир за завршна обработка на вашата облека? Внесете го палтото за печатење на Scoop. Супер мек со опуштено вклопување, овој стилски топер може разиграно да го меша и со отпечатоци и со цврсти материи. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Дизајн на отворено. Јака од изрез; 2 странични џебови на цвест. Средна должина. 98% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Лажичка отворена предна палто за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите