.

.

Mohawk Homememed goy радоста dri-pro перница мат, мулти, 1 '6 2' 6

Mohawk Homememed goy радоста dri-pro перница мат, мулти, 1 '6 2' 6

DEN 3.00
Износ

Модата и функцијата се среќаваат во овој дизајн на затворен мат од Мохавк Дом. Почувствувајте ја луксузно смирувачката удобност за себе со премиум кадифен перница. Напредната технологија за борба против зативството на Мохавк нуди добредојдено олеснување од грбот, непријатноста на нозете и нозете, честопати предизвикана од стоење на тврди површини. Ексклузивната технологија DRI-Pro е од суштинско значење за справување со излевање; Едноставно избришете ја влагата и се мешаат. Овој душек е свесно направен со полиестерско лице отпорно на дамки и полиуретанска поддржувачка отпорна на лизгање. Поддршка на латекс. Отпорен на дамки. Отпорни на избледени. Висина на ниска купови.

R

Им се допаѓа и на купувачите