.

.

Jо Б жени јуниори завиткаат предниот дел

Jо Б жени јуниори завиткаат предниот дел

DEN 3.33
Износ

Полираниот изглед на здолниште измешан со леснотијата и удобноста на шорцевите .. чист генијалец! Skop-Front-Front на Jо Б е тотално прекрасен начин да го започнете вашиот OOTD. Одликувајќи се со класична силуета за завиткување и супер-напорен материјал, овој Skort ви дозволува да го земете денот во стил и удобност. Спарете го со мета и искористи кога сонцето сјае или џемпер, хулахопки и чизми кога има студ во воздухот. Материјал : 77% рајон/20% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : прилагодена. Должина : мини; 3 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со Snap Tab. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Стил на завиткување; истегната ткаенина за удобно вклопување; Достапно во карирани и цврсти стилови. Завискајте го предниот дел за јуниори од oeо Б.

R

Им се допаѓа и на купувачите