.

.

Декор Продавница МИС РОУЗ Мат Нелепливи Усна Сјај Водоотпорен Навлажнувачки Кармин Козметички

Декор Продавница МИС РОУЗ Мат Нелепливи Усна Сјај Водоотпорен Навлажнувачки Кармин Козметички

DEN 143.68
Износ

спецификации : . направено од безбедни и здрави состојки, без штета на усните. ефект на магла тмат, лесен за боење, направи вашите усни да изгледаат многу шармантно. долготрајна, водоотпорна, нелеплива, навлажнувачка, ја храни кожата на усните. т . ттип : Сјај За Усни. материјал : Течност. карактеристики : Нелеплив, Долготраен, Навлажнувачки, Мат Ефект На Магла. цизе : 1,8 см х 1,8 см х 9,5 см/0,71 "х 0,71" х 3,74 " (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т1 х Сјај За Усни Изработен од безбедни и здрави состојки, без штета на усните. Ефект на мат магла, лесен за боење, направи вашите усни да изгледаат многу шармантно. Долготрајна, водоотпорна, нелеплива, навлажнувачка, ја храни кожата на усните. Нелеплив, Долготраен, Навлажнувачки, Мат Ефект На Магла. Сјај За Усни.

R

Им се допаѓа и на купувачите