.

.

Кошули За Мажи Дозвола Машки Денот На Вљубените Печатени Еден Џеб Кошула Повик Лабава Печатени Џеб Кошула Попуст

Кошули За Мажи Дозвола Машки Денот На Вљубените Печатени Еден Џеб Кошула Повик Лабава Печатени Џеб Кошула Попуст

DEN 479.84
Износ

Машки Денот На Вљубените Печатени Еден Џеб Кошула Повик Лабава Печатени Џеб Кошула Карактеристики : ткаенината е еластична, удобна и дише.Карактеристики : Краток Ракав, Дуксери, Печатење, Дневно, Моден Стил. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Тоа е прекрасен подарок за себе, пријателите или членовите на семејството. Проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вашата големина. Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, Лето,aut, зима[висококвалитетна ткаенина] : Технолошката ткаенина ве одржува ладни, свежи и целосно подвижни без оглед на активноста што ќе ја изберете. Ултра-меката ткаенина има поприродно чувство. Материјал фитили потта се суши навистина брзо. Отстранување На Влага Ве Одржува Ладни И Суви Цел Ден. € [Паметна Идеја За Подарок За Одмор] : оваа кошула е совршен подарок за роденден за вашиот дечко, сопруг, татко, брат или пријател. Висококвалитетната активна облека е достапна и достапна, совршена за фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. ● [Полу-опремен Дизајн] : нашите машки кошули имаат полу-опремен дизајн кој убаво го комплиментира вашето тело без да се загрози удобноста! Оваа кошула за мажи е изработена со високо издржлива и безбедна ткаенина која лесно се чисти и гарантирано го издржува тестот на времето без лесно деформирање или губење на боите. ● [Применлива Сцена] : можете да го носите во текот на целата година, Совршено За Полуформално/Коктел/Банкет/Одмор/Секојдневно/Свадба/Враќање Дома/Деловно/Работно Носење/Концерт/Датум/Кампување/Качување/Пешачење/Планинарење/Патување/Пешачење/Риболов/Дипломирање И Секојдневно носење. Тинејџерски фустани, женски фустан, фустан За Враќање Дома, фустан За Дипломирање, коктел фустан за гостин на свадба. Тоа е дефинирано како основно парче за сите прилики. ● [Нега На Облека] : Машинско Перење Топол Нежен Циклус. Бои Одделно. Само Не-Хлор Белило Кога Е Потребно. Падне Сува Ниска. Не користете омекнувач. Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Следете ја нашата табела за големина и измерете ги мерењата на бистата и половината. Ако наидете на какви било проблеми откако ќе ја купите стоката, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе се справиме со проблемот за вас во прв пат.

R

Им се допаѓа и на купувачите