.

.

Женски Хеланки Женски Цврсти Топли Зимски Тесни Дебели Кадифена Волна Кашмир Панталони Панталони Хеланки Портокалова Големина Б

Женски Хеланки Женски Цврсти Топли Зимски Тесни Дебели Кадифена Волна Кашмир Панталони Панталони Хеланки Портокалова Големина

DEN 1.67
Износ

Материјал : изработен од полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Стил на дизајн : стилскиот и модниот ве прават попривлечни ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи фактори. Функција : обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција.лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, Без Брчки Одлични За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Состанок,Одмор, Дружење, ви даваат мода и среќа. Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Применливи сцени : секојдневен, плажа, дома секојдневно, носење, забава, клуб, патување, пешачење. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, хеланки за трендовски изглед во пролет ,umn и зима.Меки Боксери За Жени Канцелариска Облека Долна Облека Плус Големина 4x Зимски Хеланки За Жени Со Џебови Женски Хеланки Табела Со Големина : . Големина : Должина : 93см/36.61" Висина : 140-156см Тежина : 75-125големина : Б Должина : 103см/40.55" Висина : 156-170см Тежина : 85-135големина : Ц Должина : 113см/44.49" Висина : 168-185см Тежина : 95-160см ќе ви се допаднат нашите хеланки откако ќе ги облечете и ќе доживеете совршена комбинација на мекост и растеглива. Нашиот дизајн го следи вашето природно движење за подобро вклопување и поголема удобност во движење. Без разлика дали одите во теретана, лежите наоколу за време на викендот или на пат кон канцеларијата за обичен петок. Без разлика дали вежбате, Јога, скокање, пешачење, трчање или секојдневна употреба, овие хеланки ве одржуваат флексибилни и удобни. Во секоја прилика,хеланките ќе ја претстават вашата фигура на најдобар начин,дизајнот на висок струк и стомак ги истегнува линиите на нозете, високата еластичност и нетранспарентната ткаенина го прават телото поудобно и порелаксирачко. Многу е погоден за јога, фитнес, Трчање,Вежбање, Возење Велосипед,Пешачење,секаков вид вежбање или секојдневна употреба. Дизајн со висок струк и контрола на стомакот, паметното кроење може да ви ласка. Покажете го вашето тело до совршенство. Совршен за секојдневно носење, моден изглед, тренинг, јога, салон речиси сите прилики. Уживајте во секој среќен ден!.

R

Им се допаѓа и на купувачите