.

.

Војна На Ѕвездите: Сага-Дарт Вејдер Маска Одблизу Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Војна На Ѕвездите: Сага-Дарт Вејдер Маска Одблизу Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 2.33
Износ

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Дарт Вејдер Маска Блиску До Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75"х.75".

R

Им се допаѓа и на купувачите