.

.

Засекогаш јас девојки врвни и џогери, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-6х

Засекогаш јас девојки врвни и џогери, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-6х

DEN 0.33
Износ

Вашето мало девојче ќе ја сака оваа облека од 2 парчиња поставена од Forever Me. Трендовскиот врв на кратки ракави со стилски џогери е супер удобно за неа да се носи во текот на целиот ден! Измешајте и совпаѓајте со нејзината гардероба за да создадете бесконечни облеки. Материјал : Топ : 100% полиестер; Јогерс; 60% памук/40% полиестерска твил. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : стил на пуловер; лажички врат; Шорцеви ракави; вратоврска пред; Затегнати ракави. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност; Две џебови на страни. Облека за врвни и панталони за девојчиња од засекогаш мене.

R

Им се допаѓа и на купувачите