.

.

Goodyear Volt Inflator I W 4-насочен светло за итни случаи

Goodyear Volt Inflator I W 4-насочен светло за итни случаи

DEN 2239.68
Износ

Надувувањето на Goodyear 12 Volt ќе ви помогне кога ќе се соочите со најразлични потреби од кампување до вонредни состојби на патот. Можете да го користите Goodyear Inflator i4000 W/ 4-насочен светло за итни случаи за да ги надувате сите видови гуми на возила, воздушни душеци, па дури и топки за сите видови спортови. Четиристрајната светло за итни случаи ќе обезбеди соодветно осветлување во текот на ноќта или за време на незгодното време, овозможувајќи ви брзо да надувате рамна или резервна гума за да можете да продолжите со патувањето. Исто така, може да му помогне на возачот на камион или полицаец да ве лоцира, ако вашиот автомобил доживува други механички потешкотии. Овој надувувач на гуми во гума може да надува 14 "автомобилска гума од 0-28 фунти притисок за помалку од пет минути. Тешката обвивка го прави овој надувување на гумата на гуми за издржливо парче опрема. Дополнителната карактеристика на гумените костец со меки допири ви помагаат Прикачете ја светлината на вашиот фендер без да ја гребете бојата. Гудјер 12 волт -инфлатор е лесен и едноставен за употреба. Овој надувување на гуми за гуми е идеален додаток за да имате дали возите низ градот или патувате на долги растојанија. Goodyear 12 Volt Inflator I4000 Со 4-насочно светло за итни случаи : може да надува гума од 14 "возило од 0-28 фунти притисок за помалку од 5 минути. Идеално за сите видови гуми на возила, душеци за спортска топка и воздух. Има тешка обвивка со гумени костени „меки допири“. Многу мала тежина и лесна за употреба. Скриено складирање на кабелот за напојување на одборот и складирање на цревото за воздух.

R

Им се допаѓа и на купувачите