.

.

Тркач Тепих за Ходникот Грчки Клуч Печатење Дизајн Црна Златна Боја Или Широк По Ваша Должина Избор Отпорен На Лизгање Гумена Подлога Отпорен На Дамки Тркач На Куп

Тркач Тепих за Ходникот Грчки Клуч Печатење Дизајн Црна Златна Боја Или Широк По Ваша Должина Избор Отпорен На Лизгање Гумена

DEN 1375.84
Износ

Светли бои во комбинација со традиционалните дизајни дава Грчки Клуч Печатење Дизајн 26 во./31 во. x Вашиот Избор сопствена големина затворен тркач килим уникатен иesетски стил. Машината изработена од затворени килими Во Турција од 100% полиамид и гумена подлога е издржлива и изработена со висококвалитетна изработка што дава меко и удобно чувство. Живописните комбинации на бои и уникатните дезени ги прават овие килими идеални за ходници, кујни, бањи, спални соби, влезови и сите други внатрешни простори. Прилагодено изберете ја должината на килимот на тркачот до 50 стапки. Можете да ја прилагодите должината на тепихот со тркач по нарачка совршено се вклопува во вашите долги ходници, острови ктчен, начини за влез, фоаје, простории за перење, расадник и многу повеќе. Машина направен издржлив куп е отпорен на дамки и бледнее боја брзиот куп одбива вода. Внатрешна употреба само. Дебелина : 0,3 Инчи. Исечените краеви ќе бидат завршени со соодветен материјал. ШИРИНА : 26 ИЛИ 31 ИНЧИ /// ДОЛЖИНА : ИЗБЕРЕТЕ ОД МЕНИТО СО ГОЛЕМИНА (ОД 2 СТАПКИ ДО 50 СТАПКИ) /// ДИЗАЈН : ГРЧКИ КЛУЧ /// БОЈА : ЦРНО ЗЛАТО. Подлогата Отпорна на Лизгање ќе спречи лизгање и нема да ви треба тепих. Помогнете им на вашите миленици, деца и старешини додека ги намалувате несреќите . Лесен за чистење и одржување. Предлагаме само чистење на место или чистење теписи. Користете чиста крпа натопена со вода и благ детергент или третирајте со комерцијално средство за чистење теписи. Ако користите средства за чистење теписи, внимавајте внимателно да ги третирате рабовите и врските. Машинско перење не е предложено. Заштитете го вашиот вреден под и намалете ја бучавата со стил . Ние брод вашиот тркач килими валани, никогаш преклопени, па тоа може да биде браздата слободен надвор од кутијата. Сликите/боите може да изгледаат малку поинакви од вистинскиот производ поради светлосните услови на нашето студио и поставките на вашиот екран. МНОГУ БРЗА ОБРАБОТКА-БРОДОВИ ВО САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите