.

.

Засекогаш ме дете за деца со долг ракав, големини 2T-4T

Засекогаш ме дете за деца со долг ракав, големини 2T-4T

DEN 1.00
Износ

Чувајте го нејзиниот стил сладок со овој симпатичен фустан со долг ракав од Forever Me. Вашата девојка за дете е сигурно да изгледа симпатично со горе на печатење и предниот здолниште на копчето. Срцевиот појас го исклучува овој изглед со дополнителен стил. Пар со удобни станови или едноставни патики за да ја заврши својата облека. Материјал : Врвот на фустанот : 95% полиестер/5% спандекс; Облечен здолниште : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Топ на печатење на сите; детали за шутнување на деколте; срцев појас; Предно здолниште на копчето. Засекогаш ме фустан со долг ракав за девојки за мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите