.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 2.67
Износ

Женска Плус Големина Беспрекорно Склекови Чипка Спортски Градник Удобни Основни Врвови За Дишењекарактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Фокусирајте се на совршена долна облека за вас 4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Сексиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, Секси Јака : В врат како да се мие : Рачно Миење Ладно Што добивате : 1 ПАРЧЕ Градник Големина : 80с Големина. : 36с Биста : 68-82см/26.77-32.28". Големина : 80д Големина. : 36Д Биста : 68-86см/26.77-33.86". Големина : 80е Големина. : 36Е Биста : 68-90см/26.77-35.43". Големина : 85с Големина. : 38с Биста : 72-86см/28.35-33.86". Големина : 85д Големина. : 38Д Биста : 72-90см/28.35-35.43". Големина : 85e Големина. : 38Е Биста : 72-94см/28.35-37.01". Големина : 90с Големина. : 40С Биста : 76-90см/29.92-35.43". Големина : 90д Големина. : 40Д Биста : 76-94см/29.92-37.01". Големина : 90е Големина. : 40Е Биста : 76-98см/29.92-38.58". Големина : 95с Големина. : 42С Биста : 80-94см/31.50-37.01". Големина : 95д Големина. : 42Д Биста : 80-98см/31.50-38.58". Големина : 95e Големина. : 42Е Биста : 80-102см/31.50-40.16". Големина : 100с Големина. : 44С Биста : 84-98см/33.07-38.58". Големина : 100д Големина. : 44Д Биста : 84-102см/33.07-40.16". Големина : 100e Големина. : 44Е Биста : 84-106см/33.07-41.73". Големина : 105c Големина. : 46С Биста : 88-102см/34.65-40.16". Големина : 105д Големина. : 46Д Биста : 88-106см/34.65-41.73". Големина : 105e Големина. : 46Е Биста : 88-110см/34.65-43.31". Големина : 110с Големина. : 48С Биста : 92-106см/36.22-41.73". Големина : 110д Големина. : 48Д Биста : 92-110см/36.22-43.31". Големина : 110е Големина. : 48Е Биста : 92-114см/36.22-44.88 " Црн Петок Се Занимава!. Кибел Понеделник Дозвола!. Долна облека За Жени. Долна облека За Жени Секси Непослушен. Градници без прерамки За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите