.

.

Лесен Дух Женски Патување Време Одење Мазга

Лесен Дух Женски Патување Време Одење Мазга

DEN 1.00
Износ

Сабо За Време на Патувањето се совршени за одење и лесна активност. Овие удобни чевли лесно се лизгаат и исклучуваат, плус нивните отстранливи облоги за чорапи апсорбираат шок и обезбедуваат супериорна поддршка за лак за удобност цел ден, во вечерните часови. Времето на патување е Едно Од најомилените сабо На Лесниот Дух за жените. Отстранлива амортизирана влошка. Ортотски Пријателски. Поддршка За Лак.

R

Им се допаѓа и на купувачите