.

.

Женски Плус Големина Тамати Врвот

Женски Плус Големина Тамати Врвот

DEN 1.00
Износ

Богато повеќекратно печатење попрскано со искри го украсува вкрстеното деколте на оваа течна туника/врвот Од Белата Ознака, совршено нагласувајќи ја проегирната ткаенина. 100,00% Полиестер. Бохо стил, мулти-боја печати пончо. Кристал разубавување детали. Чипка до v - вратот деколте. Течен, ласкав фит. Доаѓа во повеќе бои. Една големина најмногу одговара. Рачно Перење; Висат Сува.

R

Им се допаѓа и на купувачите