.

.

Единствени поволни цени за сантична салон за жени со шорцеви Полка точки пижами за спиење

Единствени поволни цени за сантична салон за жени со шорцеви Полка точки пижами за спиење

DEN 1.33
Износ

Овој стил на спиење од пол -точка го поставува лесно да се облече или полетува, што може да ви даде светло и едноставно искуство за облекување и да ве одржува убаво и удобно цел ден. Врвот : Краток ракав за спиење на ракави има контрастни бои на врвовите и градите на дневникот со еден џеб. Крај : Панталоните се карактеризираат со еластична половината. Супер меки пижами поставени за жени се истегнати, меки, лесни, дише и удобно за носење. Овој сет на пижами е обичен и елегантен, дури и ако гостинските посети одеднаш, нема да се чувствувате засрамени, правејќи го вашиот дом поудобен. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, ширина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи меѓународна X-Small.measurement (во инчи) Големина гарнир на градите (врвови) Ширина на рамото (врвови) гарнир на половината (панталони) колк (панталони) XS 37 4/5 15 - 22 5 /641 3/4 41 3/4s - - 39 3/8 15 3/ 8 - 24 2/543 2/7 - - 43 2/7m - 41 3 /4 15 3/4 - - 26 7/945 2/3 45 2/3 L 44 1/9 - 16 1/7 - 29 1/848 - 48 Единствени поволни цени за сантична салон со шорцеви Полка точки пижама за спиење поставува 100% полиестер. Увезено. Полки точки. 2 парчиња пижами. Панталони со еластична половината . Машинско миење ладно со слични бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите