.

.

Сет за спиење со 2 парчиња

Сет за спиење со 2 парчиња

DEN 271.68
Износ

Таа ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој симпатичен сет од 2 парчиња во кој има омилени ликови. Мекиот поли -раб ќе обезбеди таа да остане ладна и удобна, додека светлите шарени отпечатоци се забавни за носење. Краток ракав и кратко дно.

R

Им се допаѓа и на купувачите