.

.

Јакна за камиони за камиони на девојчињата на Леви, големини со 4-16

Јакна за камиони за камиони на девојчињата на Леви, големини со 4-16

DEN 247.84
Износ

Оригиналната Jeanан јакна од 1967 година. Симбол на самоизразување со децении. 100% памук. Не-протеч тексас. Јака од точка. Snap-blap џебови на градите. Џебови од странични заварувања. Предни затворачи на предвремени. Машинско миење. Увезено.

R

Им се допаѓа и на купувачите