.

.

Polely Pocket Ultimate Wall Party Party Playset

Polely Pocket Ultimate Wall Party Party Playset

DEN 0.33
Износ

Поли и нејзините пријатели можат да поминат еден ден во трговскиот центар уживајќи во сите видови на авантури затоа што купуваат во крајниот трговски центар на идот. Овој сет за игра на Polly Jocket ја зголемува играта со приложување на wallидот, додека куповите за вшмукување одржуваат мали парчиња на место. Прикачете други продавници за да ја засилат авантурата со конектори за поштенски линии за да ги транспортираат Поли и нејзините пријатели меѓу деловните активности. Поли и нејзините пријатели можат да го задоволат својот сладок заб во продавницата за бонбони. Во продавницата за миленичиња, Поли и нејзините пријатели можат да си играат со кученцето и кити, бидејќи тие одлучуваат кој да го донесе дома. Барот за колачиња се вметнува со асортиман на слатки третмани, девојките можат да ја отворат вратата на рерната за да откриваат колачиња за печење. Салонот привлекува внимание со станица за нокти и станица за коса, каде што девојките можат да уживаат во маникир и да го рестартираат својот изглед. Или девојките можат да го погодат бутикот од некој сериозен шопинг. Обидете се со различните опции во просторијата за фитинг и плаќајте за најдобриот изглед во регистарот. Полски џеб Ultimate Wall Party Buildup Playset Polly Pocket Ultimate Wall Party Set.

R

Им се допаѓа и на купувачите