.

.

10к Жолто Злато Цврст Полиран Гравирачки Лесен Ltw Рамен Бенд Големина Прстен Накит Подароци За Жени

10к Жолто Злато Цврст Полиран Гравирачки Лесен Ltw Рамен Бенд Големина Прстен Накит Подароци За Жени

DEN 0.33
Износ

10к Жолто Злато 5мм Лесна Рамна Свадбена Лента Големина 9сајз : 9.00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1бенд Ширина : 5 Ммстоун Поставување_1 : Прстен Машинизирај (Минимум) : 9сајз (Максимум) : 9.25 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0.25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарно : Голдринг вклопување : стандардна Големина : Форма На Камен_1 : дебелина На тбд : 1.2 Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Тип На накит : Прстени Материјал : примарна боја : тип на пожолтување : Тип На Свадбени Ленти (Друго)_1 : Облик На Прстен За Монтирање На Страничен камен : Рамна Тежина : Лесни Прилагодени Предмети Не Можат Да Се Вратат Материјал : Примарна - Чистота : 10к. заврши : Полиран. Камен Количина_1 : 1. Бенд Ширина : 5 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Големина (Минимум) : 9. Големина (Максимум) : 9.25. Зголемување На Прилагодување На Големината : 0.25. Карактеристика : Цврста. Материјал : Основно : Злато. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Да. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Дебелина : 1.2. Гравирање : Да. Тип На Производ : .

R

Им се допаѓа и на купувачите