.

.

Велосипед Удобен Велосипед За Мажи Жени, Замена На Седло За Велосипеди За Планински Велосипеди, Друмски Велосипеди

Велосипед Удобен Велосипед За Мажи Жени, Замена На Седло За Велосипеди За Планински Велосипеди, Друмски Велосипеди

DEN 0.67
Износ

100% Сосема нов и висок квалитет.водоотпорен и анти-лизгање, обезбедува долготрајни перформанси.Суспензијата на еластомерниот браник и основата со двојна густина го омекнуваат возењето.Има простор за складирање во перницата за велосипеди за подобро складирање на предмети.Висока Отпорност На Абење и одлична издржливост.Боја : блекматеријал : Содржина На Пакетот : 1 х велосипед само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Еластомер браник суспензија и двојна густина база омекне . Има простор за складирање во перницата за велосипеди за подобро складирање на предмети. и висок квалитет. Висока Отпорност На Абење и издржливост. водоотпорен и анти -, обезбедува долготрајни перформанси.

R

Им се допаѓа и на купувачите