.

.

&М Заградата и рачката комплет, 4r70w Автоматски Менувач

&М Заградата и рачката комплет, 4r70w Автоматски Менувач

DEN 2.00
Износ

Компатибилен Со Ford 4r70w Автоматски менувачи; Оваа Б Тврда Елоксирана Селекторска Оска Изградена Од Палка 7075 - Т6 Алуминиум. Цврста Елоксирана Рачка За Менување Изградена Од Алуминиум Со Печат 6061-Т6. 12-мерач Ладно Валани Челик Кабел Заградата. Ги вклучува Сите Потребни Хардвер. Повеќе од 65 Години Квалитет На Ноќевање Со Појадок. Лесна Инсталација. Одговара Изберете : 1994-1995,1996,1997,1998,1999-2000,2001,2002-2003,2005-2006 ФОРД Ф150 1997-2005 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 1998-2001,2002,2003-2004 ФОРД МУСТАНГОТ 1996-2005 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ 1996-2003 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА 1993-2003 ЛИНКОЛН ГРАДСКИ АВТОМОБИЛ 2004 ФОРД Ф-150 НАСЛЕДСТВО КЛАСИК 2000-2001 ФОРД ЕКСПЛОРЕР XLT 2005 линколн градски автомобил потпис ОГРАНИЧЕН 1994-2005 ФОРД ECONOLINE 1996-1999 ФОРД EXPLORER 2004 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА ПОЛИЦИСКИ ПРЕСРЕТНУВАЧ 1996-1997 ФОРД МУСТАНГОТ GT 2004 ЛИНКОЛН ГРАДСКИ АВТОМОБИЛ КРАЈНАТА 1997-1999 ФОРД F250 1997-2001 МЕРКУР ПЛАНИНАР 1996-1997 ФОРД тандерберд 1994-1995 ФОРД ТАНДЕРБЕРД ЛКС 2003-2004 МЕРКУР МАРОДЕР 1996-1997 МЕРКУР ПУМА 1996-1998 ЛИНКОЛН МАРК VIII И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите