.

.

Комплети Декорација За Ноќта На Вештерките Надворешни Пајажини Декор За Ноќта На Вештерките Внатрешни Висечки Пајаци

Комплети Декорација За Ноќта На Вештерките Надворешни Пајажини Декор За Ноќта На Вештерките Внатрешни Висечки Пајаци

DEN 559.84
Износ

Опис. Ако барате брз начин да донесете забава и возбуда на забавата, тогаш овие симулациски пајакови реквизити може да бидат ваш избор! Изработени се од врвен материјал и извонредна изработка. Тие се издржливи и ви дозволуваат среќно да си играте со вашите пријатели. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Пластика и памук . - Големина на пајаковата пајажина : околу 450,00Х400, 00Х0, 20см/176, 85Х157, 20Х0, 08ин. - Големина на пајакот : околу 4, 50Х4, 00см/1, 77Х1, 57ин. - Усвојте добар материјал, лесен за употреба и долг работен век за украсување на вашата забава За Ноќта на Вештерките. - Погоден за сценски перформанси или употреба на шега активност во забавата За Ноќта на Вештерките. - Извонредно и реално моделирање, многу погодно за атмосфера На Ноќта на Вештерките. - Со креативен и реален дизајн, тие се совршени за сите видови забави за да додадат повеќе забава и возбуда. - Овие реквизити ќе бидат одлични за забава За Ноќта на Вештерките, носејќи му на вашиот дом нов изглед за добредојде На Ноќта на Вештерките. 2 Комплети Декорација За Ноќта на Вештерките Надворешни Пајажини За Ноќта на Вештерките Декор За Внатрешни Висечки Пајаци.

R

Им се допаѓа и на купувачите