.

.

2-Ниво Тркалезна Маса За Кафе Мермер Центар Коктел Маса Со Стакло Отворен Полица За Складирање, Бело И Злато

2-Ниво Тркалезна Маса За Кафе Мермер Центар Коктел Маса Со Стакло Отворен Полица За Складирање, Бело И Злато

DEN 1599.84
Износ

ДЕКСТРУС модерна мермерна тркалезна масичка со калено стакло полица за складирање. Одликувајќи се со прекрасни златни стапала Во Форма На Буквата У, врв сличен на бел мермер и кристално чисто калено стакло, оваа современа масичка за кафе добива луксузна и елегантна мелодија. Отворената масичка од 2 нивоа ви дава доволно простор за организирање на дневните предмети, идеални за дневна соба, работна соба, спална соба итн. Оваа тркалезна масичка додава хармонија на секој стил на домашен декор и е соодветен придружник на вашиот домашен декор. Тркалезна масичка за дневна соба-кружната масичка за кафе има калено стакло од висока класа што нема да се скрши на парчиња како обично стакло и густа дрвена маса што е обложена со завршница отпорна на гребење и водоотпорна завршница. Двостепено складирање на масичка за кафе - тркалезната мермерна централна маса ви нуди голем простор за складирање за сместување на дневни закуски, пијалоци, списанија итн.и ви овозможува лесен пристап до предмети. Црната челична рамка на масата во дневната соба со маса од вештачки мермер, исто така, носи природен и стил од средината на векот во вашиот дом. Семејство-пријателски и безбедно-централната маса со полица за складирање е многу побезбедна за користење на семејството во споредба со правоаголните масички за кафе, бидејќи нејзините заоблени агли можат да избегнат случајни испакнатини и гребнатини. Цврста и издржлива - црната тркалезна стаклена масичка за кафе е направена од густа дрвена маса, долна калено стаклена полица и тешка метална рамка, со добар капацитет за тежина. Неговите прилагодливи влошки за стапала, исто така, можат да ја зголемат неговата стабилност и да избегнат гребење на ценетиот под. Лесно за склопување - можете да ја поставите функционалната мермерна масичка за кафе во рок од 30 минути бидејќи има едноставна структура и доаѓа со чекор-по-чекор илустриран упатство за употреба и додатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите