.

.

Момени Цветни Цвеќиња Преодна Област Килими, Мулти-боја

Момени Цветни Цвеќиња Преодна Област Килими, Мулти-боја

DEN 0.67
Износ

Бујната декорација на овој преоден тепих ги поздравува традиционалните градинарски мотиви во 21 век. Опкружено со венец од црвени и црни ливчиња, задебеленото поле со црн килим е украсено со вечни знаци На Пролет, бидејќи жолтите бранови и црвените и зелените цветни мотиви ја одразуваат регионалната флора и фауна на килимите. Рачно закачена од чисти природни волнени влакна, оваа прекрасна покривка на подот дава впечатлива изјава за дрвени предмети, природен камен и подни плочки од теракота. Внатрешен Килим. Произведено Во Кина. Рака Закачена. 100% Волна Со Памучна Подлога. Ниска Висина На Купот 0,25".

R

Им се допаѓа и на купувачите