.

.

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Wide Teal За завиткување на тркалезно чизми за чипка

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Wide Teal За завиткување на тркалезно чизми за чипка

DEN 3.33
Износ

Чизмите на Кали од Бринли Ко докажаа дека посочените прсти и потпетици од мачиња отсекогаш биле најстариот стилски комбинација. Зашилен пети со детали за лента за обвивка, му дава на овој чиз на коленото чик изглед. Оваа главна гардероба има 4 мм TRU удобна пена ™ подножје, вегански кожни надградби и широко-теле. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите