.

.

Решетка чаша од Warsвездени војни

Решетка чаша од Warsвездени војни

DEN 0.33
Износ

Уживајте во вашиот ладен пијалок во движење со овој неверојатно удобен, преносен и издржлив Tumbler. Совршено за секоја пригода, можете да хидрирате во стил дома или во бегство! Изолираниот гулаб помага да го одржувате вашиот пијалок ладен подолго и помага да го задржите пијалокот да се потете на мебелот. Сите компоненти се без БПА. Врвна машина за миење садови безбеден. Не микробранови. Овој производ содржи еден гулаб со координативна завртка на капакот и еднократно слама што останува во метежот. Достапно во многу забавни дизајни. Куп на решетки на Војна на Starвездите : БПА без. Конструкцијата со двојни wallидови го изолира Тумблер за да помогне да се задржи пијалокот подолго и помага да се спречи кондензација. Издржливо го прави овој Tumbler преносен за лесно, патување по пат. Сламата останува во, помага да се намали лесно губењето на сламата. Капакот за пресврт помага во намалувањето на истурањето. Капацитет : 16 мл. Наменети за : ладни пијалоци. Грижа и чиста : Само машината за миење садови само со врвот. Материјал : пластика. MPN : SE06087. Барање за собрание : Не е потребно собрание. Димензии : 4 "l x 4" w x 9,5 "ч. Количина : 1.

R

Им се допаѓа и на купувачите