.

.

Logeенски лого на Рибок Еден костим за капење со патент, UPF 50+, големини XS-XXL

Logeенски лого на Рибок Еден костим за капење со патент, UPF 50+, големини XS-XXL

DEN 623.84
Износ

Кругите за пливање или натопуваат некои зраци, ништо не го чука елегантниот стил на едно парче на Reeboks. Одликувајќи се со преден патент, класичен деколте за лажички и модерен дизајн, овој костум за резервоарот за лого го одржува спортски и стилски, додека ткаенината за брзо сушење со заштита од сонце и се движите со тоа, ве одржуваме. Материјал : 83% полиестер/17% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Покриеност : Целосно. Затворање : Влече стајлинг. Деколте : лажичка. Карактеристики : предна половина патент; лого на левото градите; отпорен на хлор и сол-вода; Брзо суво ткаенина со заштита од 50+; печатење на сите. Едно парче костим за капење на женски лого со патент од Рибок.

R

Им се допаѓа и на купувачите