.

.

Sumn Industries Среќна Божиќна снегулка шема графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн до саботата навечер пост

Sumn Industries Среќна Божиќна снегулка шема графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 1833.60
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-во-големи : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметничките дела се однесуваат на : дрво; Божиќни украси; Божиќ; Новогодишна елка; Украс; Зимзелена; ФИР, снегулки, шема, празник, сезонски. Дизајн до саботата навечер пост.

R

Им се допаѓа и на купувачите