.

.

Колекција на ournoureенски жени Maysie Tru Comfort Foam Open Square Poe Block Hele Sundals

Колекција на ournoureенски жени Maysie Tru Comfort Foam Open Square Poe Block Hele Sundals

DEN 0.33
Износ

Лесен, но стилски, Мејси потпетици од колекцијата на ourурни. Отворениот пети додава свежа завршница, а ткаен дизајн е на врвот на изгледот. Оваа силуета за слајдови има веганска кожа и удобна удобна пена од 4 мм Tru ™ insole покачена со блок-потпетица. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

R

Им се допаѓа и на купувачите