.

.

Панел за филтрирање на светло за филтрирање на џебот на меркантил Амари, 50 63

Панел за филтрирање на светло за филтрирање на џебот на меркантил Амари, 50 63

DEN 2.00
Износ

Донесете зачудувачки исклучителен дизајн на вашите прозорци со панелот за филтрирање на светло на џебот на меркантил Амари. Се одликува со убава шема со различна ширина ленти низ должината на панелот и ресни по надворешните рабови. Филтрирање на светлина - сè уште овозможува видлива светлина преку третман на врвен џеб. Секоја индивидуална панел за завеси за прозорци мери 50 "во ширина. Одговара на шипка за завеси до дијаметар до 1,5". Завесата шипка се продава одделно. 100% памук. Машина за перење. Увезени од Индија.

R

Им се допаѓа и на купувачите