.

.

Lee Riders Women's Midrise Bootcut Jean

Lee Riders Women's Midrise Bootcut Jean

DEN 2.33
Износ

Lee Riders Women's Midrise Bootcut Jean со џебови од предни лажички и иконични џебови со задник со зашилување на кривата. Премиум истегнат тексас со рачно печење финиш. Ли возачи. Midrise одговара. Иконски џебови за грб со шиење на кривата. Заврши со рачно печење. Копчињата и навртките на Ли. Истегнување, џебови. Цела должина. Материјал : Деним.

R

Им се допаѓа и на купувачите