.

.

iphone 5se 5s otterbo defender серија серија

iphone 5se 5s otterbo defender серија серија

DEN 3.33
Износ

Сакате Радфорд? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Радфорд. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на Radford Ru на Otterbox Defender Series Case за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5s на AT At Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

R

Им се допаѓа и на купувачите