.

.

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Полноќни Сиви Теписи, 2 '4'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Полноќни Сиви Теписи, 2 '4'

DEN 2016.00
Износ

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Полноќни Сиви Теписи, 2 'х 4'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

R

Им се допаѓа и на купувачите