.

.

Скоро природна табела со антички додатоци со цветна уметност Кала Лили

Скоро природна табела со антички додатоци со цветна уметност Кала Лили

DEN 2.00
Износ

За нешто малку поуникатно од нашата колекција, овој прекрасен, антички стил кабинет е идеален кандидат за тој совршен подарок или сентиментален акцент на домот. Овој сет на фиоки доаѓа со четири фиоки за да ги задржи вашите омилени спомени, или специјални списи и е нагласена со избор на рачно насликана со цветна уметност Кала Лили. За колекционерот на срце, ова е прекрасен избор што треба да се има. Скоро природна табела за антички додатоци со Цветна уметност Кала Лили : широка 31,75 ”висока и 13”. Убава рачно насликана уметност. Антички стилизирани. 4 фиоки. Уникатна опција за подароци. Метод на стокарија : Основен задник.

R

Им се допаѓа и на купувачите