.

.

Трговска марка ликовна уметност fantomas платно уметност

Трговска марка ликовна уметност fantomas платно уметност

DEN 1.33
Износ

Ова парче уметничко дело на трговската марка ликовна уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство. Трговска марка ликовна уметност „Фантамас“ платно уметност : Подготвено да се обеси. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите