.

.

Женски летачки сандали со висок клин

Женски летачки сандали со висок клин

DEN 2.33
Износ

Изгледајте симпатично ова лето во женски летачки сандали на Мук Лукс. Овие клин -сандали ќе ги задржат стапалата безбедни додека перничените табани и лесната конструкција обезбедуваат удобност за долготрајно абење. . Избришете со влажна крпа. Не бели. Лежете рамно на суво. Увезени. - Трајлив Ева единствен. - 100% EVA Insole. - 100% памук горен. - 90% памук и 10% полиуретанска обвивка. - Прилагодлива лента за токи. - Повеќе опции во боја. - Целосна големина на жените со 6-11 подлога. Прилагодлива лента за токи. Клин пета.

R

Им се допаѓа и на купувачите