.

.

Скоро природно 5,5 'Патници Палма вештачко дрво во бел метал засадувач

Скоро природно 5,5 'Патници Палма вештачко дрво во бел метал засадувач

DEN 0.67
Износ

Ова скоро природно 5,5 метри. Патници Палми за вештачко дрво во бел метал, е совршен акцент на кој било простор. Донесете малку боја на простори на кои им е потребна поголема длабочина со ова вештачко дрво на палми. Разновидните палми на палми со темни и лесни нијанси се спротивставуваат на едни со други на начин на драпе, од живописни стебла со детали што се појавуваат. Стоејќи 5,5 ’од бел пластеник (вклучен во висина), со faux мов, додадете на простори на кои им е потребна фокусна точка. Курати во вашата канцеларија, дневни соби, фоаје или спална соба Севкупни димензии на производот : 30 in. W x 25 in. D X 66 in. H. Контраст на темни и светло обоени фродери. Прави елегантен додаток во секоја просторија.

R

Им се допаѓа и на купувачите