.

.

Madden Girlsенски женски лозје на плоштад пети балетски станови

Madden Girlsенски женски лозје на плоштад пети балетски станови

DEN 335.84
Износ

Останете чекор понапред од играта во стилот со станот на балетот за лозја на Маден девојки. Силуетата на квадратни пети е во право на тренд, а јаката и акцентот на лак и лак му даваат на таа класична привлечност што го прави овој чевли точно за сè, од фармерки до фустани. Само лизгајте го и одете! Материјал : Горна/постава/надворешна страна : Материјали за вештачки. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и тип : рамен. Затворање на чевли : лизгање. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : квадратни пети. Balesенски лозја плоштад балетски станови од Маден девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите