.

.

Модвеј Алана Близнак Дрво Платформа Кревет Со Аголна Рамка Во Орев

Модвеј Алана Близнак Дрво Платформа Кревет Со Аголна Рамка Во Орев

DEN 4159.84
Износ

Донесете модерен стил во главната спална соба или гостинската соба со ретро детали и органска organетика на Креветот На Платформата Алана Вуд Близнак. Инспириран од дизајнот од средината на векот, двојната глава на овој дрвен кревет има прекрасни дрвени облоги и современи акценти. Оваа рамка за кревет на платформа е цврст додаток во спалната соба со издржливо дрво, мдф и конструкција на фурнир и аголни нозе од гумено дрво. Елиминирајќи ја потребата за пружина во кутија, овој кревет со близнаци е комплетен со систем за поддршка на дрвени летви, засилен централен зрак и потпорни нозе што го прават траен душек за мемориска пена, латекс, внатрешен извор и хибридни душеци. Потребно е собрание. Близнак Кревет Рамка Тежина Капацитет : 601 фунти. РАМКА ЗА КРЕВЕТ ОД СРЕДИНАТА на ВЕКОТ-Донесете ретро модерна инспирација во вашата главна спална соба или спална соба за гости со стилот на средината на векот на овој кревет на платформа со современи акценти и жито од органско дрво. ДВОЈНА ГЛАВА-насловот со двојна големина на оваа рамка за кревет од дрво е полн со прекрасни дрвени облоги што носат линеарни детали во секој простор во спалната соба. РАМКА ЗА КРЕВЕТ ОД ДРВО - оваа рамка за кревет со двојна големина има издржливо дрво, мдф и конструкција на фурнир со аголни нозе од гумено дрво, армиран централен зрак и потпорни нозе за зголемена стабилност. НЕ Е ПОТРЕБНА ПРОЛЕТНА КУТИЈА-Комплетна со систем за поддршка на дрвена летва, овој кревет со двојна платформа е трајна основа за душеци за мемориска пена, внатрешен извор, латекс и хибридни душеци. РАМКА ЗА КРЕВЕТ СО ДВОЈНА ПЛАТФОРМА-Ажурирајте ја вашата соба со удобен сон и модерен стил со прилагодлив мебел за спална соба. Потребно е собрание. Димензии : 78 "L x 40.5" W x 56.5-66.5 " H; Ограничување На Тежината : 601 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите