.

.

Расел момчиња најлон целосна јакна за изведба на поштенски патенти, големини 4-18

Расел момчиња најлон целосна јакна за изведба на поштенски патенти, големини 4-18

DEN 767.68
Износ

Направете го овој Russell Boys Crinkle Nylon Full Zip Performance јакна, големини од 4-18 Kid's Child's Child на јакна. Оваа јакна има забавно блокирање во боја и мешање на ткаенини. Удобно еластично врзување околу манжетните. Мекиот еластичен дно опсег на мекиот quакард е удобен и обезбедува покритие. Оваа јакна има и функционален задниот отвор до дишењето. Момче најлон целосна јакна за изведба на поштенски патенти. Рефлексивни детали. Удобност Jacекард Еластична дно лента. Зонално ладење - отвор за назад.

R

Им се допаѓа и на купувачите