.

.

Единствени договори за автомобилски возила AM FM Антена јарбол за 1975 година- Ford F150

Единствени договори за автомобилски возила AM FM Антена јарбол за 1975 година- Ford F150

DEN 3.00
Износ

Антената на автомобилот е изработена од гума и метал што е издржлив и работи долг животен век за вашиот автомобил. Црното е класична боја која е популарен избор. Има добар изглед што го прави вашиот автомобил да изгледа кул и карактеристичен. Лесна инсталација и директна замена. Зачувајте го вашето време во инсталацијата. Овој јарбол е директна замена за „завртки“. Антената на автомобилот направена од добра технологија која има убави перформанси за употребата на автомобилот. Оваа антена е добар производ што можете да го замените стариот или скршениот. Оваа антена е функционална и наменета за радио сигнал AM/FM. Ова е производ што не е OEM, само додаток. Оптоварување : За Форд Ф150 1975-200. Белешка : Рачно мерење, дозволете грешка од 1-2 см. Исчистете ја површината пред инсталацијата. Единствени договори за автомобили возило AM/FM Антена јарбол 32 инчи за 1975-2008 Ford F150 Shell Color : Black. Материјал : гума, метал. Вкупна должина : 32 ". Дијаметар на низата на антена : 5мм/0,2". Напон : DC 12 V. Големина : 0x1cm / 31,5 "x0.39" (L*max.d).

R

Им се допаѓа и на купувачите