.

.

Производи за миленичиња Furhaven

Производи за миленичиња Furhaven

DEN 2.67
Износ

Поставете го вашето домашно милениче со нов Furhaven Deluxe Chaise Lounge! Луксузно мека кадифен површина за спиење е надополнета со кадифе покриени со јадили и густини. Ultra Plush Faux Fur обезбедува snuggly мека површина за спиење и ги исекува рабовите на засилувачот за шик талент. L-формата, исто така, обезбедува совршена ќош за домашни миленици што сакаат да се вклопуваат во удобност. Двете подигнати, заоблени краеви на засилување му овозможуваат на вашето домашно милениче да ги положи шепите или вратот на перницата, помагајќи да се усогласат вратот и 'рбетот. Јадрото на пена од медицината вклучува слоевито ортопедско јадро на пена, преполн со гел-инфузирана мемориска пена. Микро гел мониста помага да се задржи креветот ладилник додека мемориската пена е во согласност со формата на вашето домашно милениче, обезбедувајќи супериорна поддршка на зглобовите и точките на притисок. Гелската пена има својства за ладење што ја намалуваат површината за спиење за 1 или 2 степени што ја намалува топлината од вашето домашно милениче. Супериорната поддршка обезбедена од двете јадра од пена ќе му помогне на вашето домашно милениче да достигне подлабок, повеќе реставративен одмор за здравјето на вашето домашно милениче. Со отстранлив и засадување на капакот, овој софа кревет е лесен за чистење! Достапно во пет погодни големини и четири богати опции во боја, така што вашето домашно милениче може да се распрсне и да дневно денот во максимална удобност и стил. Разновидна големина нуди чиста кревета за мачки или кревет за кучиња за вашиот дом! Бои : Sable Brownmerlot Reddeep Sapphireplatinum Груши и димензии : мали - 20 "x 15 " x 5,5 "(површина за спиење : приближно 17,5 " x 12,5 " ) Среден - 30 "x 20 " x 6 "(површина за спиење : приближно 26,5 " x 16,5 ") Голем - 36 " x 27 "x 6,5 " (површина за спиење : приближно 32 " x 23 ") jumbo - 40 " x 32 "x 8 " (површина за спиење : приближно 35 "x 27 ") jumbo плус - 53 "x 40 " x 9,5 "(површина за спиење : Приближно 47 "x 34 ") Активиран гел-инфузионирана пена-инфузирана пена ја апсорбира телесната топлина и ја распрснува . две засилувачи за да направат одлични перници или удобни wallsидови за да се закопнат . патент дизајн со машина за перење машина . мека ултра Плишана површина за спиење . стилизирана да биде личен тросед на вашето домашно милениче.

R

Им се допаѓа и на купувачите