.

.

Р. Гибсон рачно изработени честитки за роденден, со коверти 7 5

Р. Гибсон рачно изработени честитки за роденден, со коверти 7 5

DEN 1.00
Износ

Ц.Р. Гибсон рачно изработени среќни родендени картички за момчиња е совршено да ги испратите на вашите најблиски. Зачувајте ги на роденденските желби со овој кул 3 пакет со разновидни картички за роденден и коверти од ознаки од Ц.Р. Гибсон. Овој пакет сорта на картички за роденден има 3 уникатни, рачно изработени роденденски картички за мали момчиња. Роденденската картичка за забавни диносауруси е обликувана како Стегосаурус и се вели во „Среќен роденден“ внатре. Роденденската картичка „Чоу“ е совршена за loversубителите на возот и гласи „сите на роденденскиот експрес“ внатре. Роденденската честитка „Go Wild“ има нејасно сино чудовиште на предната страна и гласи „Оди диво, тоа е твојот роденден“ внатре. Сет за роденденска картичка на Ц.Р. Гибсон. Вклучува (3) уникатни рачно изработени роденденски честитки за момчиња со коверти со картички. Совршено за момчиња кои сакаат возови, роденденската картичка „Чоу“ има зелена воз со умирање на предната страна. Роденденската картичка на момчето „Go Wild“ е тони забава, со нејасно сино чудовиште на насловната страница. Роденденската картичка на секое момче мери 5 '' x 7 '' и доаѓа со плик за појавување.

R

Им се допаѓа и на купувачите