.

.

Gerber Organic Oat млеко од банана сквош манго ананас пијалак - 4CT 3. fl oz секој

Gerber Organic Oat млеко од банана сквош манго ананас пијалак - 4CT 3. fl oz секој

DEN 253.92
Износ

Здрав опсег на масички засновани на растенија за вашето растечко дете. Нашите пијалаци обезбедуваат 3/4 сервирање на органски овошја и зеленчуци плус 2 G растителни протеини без додадени засладувачи или вештачки ароми. Протеини базирани на растенија : 2 g растителни протеини по торбичка. Не-млечни производи : мазна мешавина од овошје и зеленчук со млеко од овес . на-оди : Одлично за деца на теренот.

R

Им се допаѓа и на купувачите