.

.

Стерлинг Сребрена Принцеза Квадратна Цевка Овални Обетки Со Обрач; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Стерлинг Сребрена Принцеза Квадратна Цевка Овални Обетки Со Обрач; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

DEN 0.67
Износ

925 Стерлинг Сребро 2.00 мм Принцеза Квадратна Цевка Овални Обетки Со Обрач е една од најпродаваните предмети за Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со секоја облека. ПРЕКРАСНО ПАКУВАЊЕ ЗА ПОДАРОЦИ : Секој Предмет е внимателно завиткан рачно во прекрасна кутија за подароци што го прави идеален подарок за Семејството (Брачен Другар; Мајка; Мајка; Тато; Татко; Сестра; Ќерка; Син; Баба; итн.) И Пријатели за секоја пригода; Годишнина; Свадби; Родендени; Денот На Вљубените; денот На Мајките; денот на Татковците и секојдневниот!НАЈСОВРЕМЕНА ТЕХНОЛОГИЈА : ние користиме најсовремена технологија поврзана со безвременско искуство и традиционални техники за рачна завршна обработка за да создадеме најдобар Накит!ПРОИЗВОДИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Кај Скајџелерс се опседнуваме со Квалитетот и Занаетчиството! Ние сме доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија со илјадници задоволни клиенти! Горди сме што ви нудиме најквалитетен накит со најниска цена!100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите наши производи се поддржани со 30-дневна политика за Враќање без Проблеми! Купувајте со доверба кога купувате Со Накит. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~1.13 Грама Материјал : Примарна - Чистота : 925 должина На Предметот : 26 mmfeute : Шуплив Производствен Процес : Матрица Погоден Материјал : Примарен : Стерлинг Сребрена Тежина U/M : gm Width Од Ставка : 17 Mmproduct Тип : Накит Тип На Накит : Обеткипродадени По Единица : Пар Пол : Жени МАТЕРИЈАЛ : примарна боја : Затворање На Белата Обетка : должина на жицата на предметот : 26 Мм; карактеристика : шуплива; материјал : Основно : Сребро; Тежина На Предметот У/М : Гм; Ширина на Предметот : 17 Мм; Пол : Женски; затворање обетки : Жица . Атрибути : Полиран; Шупливи; Шарки; Стерлинг сребро. Брз И Бесплатен превозот.

R

Им се допаѓа и на купувачите