.

.

Хидрат Или Умре-Драт Неонски Резервоар Врвот

Хидрат Или Умре-Драт Неонски Резервоар Врвот

DEN 0.67
Износ

Хидрат Или Умре-Драт Светла Неонски Пигмент Обоени Резервоарот Врвот. Овој резервоар е направен од дише 6,1 мл. 100% претходно намален памук и има двојно шиење со игла за издржливост и врзано на облоги за удобност. Машина перат светли бои. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. 6.1 мл. 100% памук. Лента од рамо до рамо/беспрекорна коларета. Вратот со двојна игла, ракавот и долниот раб. Печатени ВО САД!.

R

Им се допаѓа и на купувачите