.

.

Трговска марка ликовна уметност Пинк магнолија I платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Пинк магнолија I платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

DEN 975.84
Износ

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Пинк магнолија I“ платно уметност по боја пекара црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите