.

.

Колекцијата за украси на домашни куќи Пацифик Крест Трага Аква сина и розова илустрирана сценска мапа постер Супер платно wallидна уметност

Колекцијата за украси на домашни куќи Пацифик Крест Трага Аква сина и розова илустрирана сценска мапа постер Супер платно wallидна

DEN 3.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Вестигс.

R

Им се допаѓа и на купувачите