.

.

1P неутрален конектор за прекинувач за безбедност

1P неутрален конектор за прекинувач за безбедност

DEN 3.33
Износ

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациите за автомобилска и оригинална опрема. WVE нуди производство на високо-технологија, заедно со иновативни решенија и подобрувања на дизајни на ОЕ. Секоја компонента или се совпаѓа или се подобрува на дизајнот OE за да обезбеди брза, лесна инсталација, супериорна изведба и сигурност. WVE 1 P1668 Конектор за неутрален безбедносен прекинувач.

R

Им се допаѓа и на купувачите