.

.

Влажниот печат што работи кратко, брои, пакувај

Влажниот печат што работи кратко, брои, пакувај

DEN 473.44
Износ

Мека, и затегната и подготвена за салата, троседот или што и да се вашите планови за денот. Овие шорцеви со влажни заптивки обезбедуваат целосен вклопување. Носете ги овие шорцеви надвор од градот, работејќи надвор или лепете дома. Овие се совршени шорцеви „Оди до“. Никогаш нема да сакате да ги соблечете. Белиот бенд околу шорцевите му го дава овој симпатичен спортски изглед што изгледа како да отидовте во теретана. Овие шорцеви ќе се искачат до вашата дневна ротација во ниеден момент. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 3-пакет вклучува : три пара шорцеви. Повлечете стајлинг. Еластична половината со вратоврска. Мекиот и истегнат материјал се спротивставува на намалувањето. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Шорцеви за трчање со три пакувања за јуниори од влажна печат.

R

Им се допаѓа и на купувачите